Skip to content

Firma Larette istnieje od 2018 roku. Z sukcesem oferując najbardziej wyszukane, modne oraz podkreślające najwspanialsze cechy kobiecości kroje.

Nazwa Larette pochodzi od hiszpańskiego imienia, które symbolizuje honor oraz zwycięstwo. Kobiety, które nosiły to niepowtarzalne imię cechowały się umiejętnością inspirowania. Dlatego od samego początku istnienia marki Larette celem jest dostarczanie kobietom niepowtarzalnej odzieży wyrażającej ich oryginalną osobowość.

Pomimo niedługiego stażu marki na rynku udało nam się zdobyć przychylność i zaufanie stałych klientów. Pragniemy dostarczać kupującym poczucie wyjątkowości oraz satysfakcji. Dlatego przy wyborze naszych kolekcji kładziemy znaczny nacisk na wysoką jakość oraz niepowtarzalność.

Wizją marki na przyszłość jest ciągłe podążanie za trendami mody, promowanie na rynku europejskim polskich produktów oraz nieustanne doskonalenie serwisu naszych klientów.

Zapraszamy również do odwiedzenia Naszego sklepu stacjonarnego, który mieści się pod adresem:
 
Centum Mody “Polros”
Box nr. K 110
Tuszyńska 72/74
95-030 Rzgów

 

Witaj! Poinformujemy Cię o dostępności tego produktu gdy pojawi się w Naszym magazynie. Pozostaw proszę swój adres mailowy poniżej.